Cathy Clamshell, autorka fantasy románů a jedné knihy o sportu :-D

 

Začínající autorka, snažící se proniknout do světa fantasy literatury. Právě dokončila svou druhou knihu pod názvem From Fatman to Ironman - tentokrát o úžasném sportovním výkonu v rámci přípravy na závod Ironman v dlouhém triatlonu

Tuto knihu o sportovních výkonech, dietě i tréninku triatlonu si můžete zakoupit na www.stahujknihy.cz . Jako eknihu ji lze zakoupit na:

 

První fantasy kniha: fantasy román TAJEMSTVÍ HOR: JEJÍ PŘÍBĚH, který se odehrává v současnosti v severní Evropě. Příběh hlavní hrdinky je protkaný setkáním s mnoha nepřátelskými monstry, smrtí, ale i láskou.

Jane Tylerová právě dospívá, když se do blízkosti skotského městečka, ve kterém žije se svým otcem, přistěhuje temný a velmi mocný netvor lačnící po smrti všech obyvatel podhorských usedlostí v okolí. Sedmnáctiletá Jane se musí vypořádat s dospíváním bez matky, která tragicky zahynula. Se svojí první láskou se setká za velmi podivných okolností. Zatímco její srdce splašeně bije pro jejího větrného ducha z lesa, usiluje o ni také její podmanivý spolužák.

Rozhodne se Jane pro větrné dobrodružství nebo pro bezpečnou a známou náruč?

Neblahou shodou nešťastných rozhodnutí se Jane nakonec ocitne uvězněná přímo v sídle obávaného netvora, obklopená jeho bezduchými nohsledy. Je dost odvážná, aby se jí podařilo uprchnout a najít svoji lásku?

Aktuálně je fantasy román v tištěné podobě v prodeji na:

Jako e- knihu lze fantasy román Tajemství hor: Její příběh zakoupit ve formátu ePub, PDF, mobi/Kindle na www.databook.cz

www.rajknih.cz

www.ebux.cz

www.arara.cz

www.extrareader.cz


 

 

Kontakt

Cathy Clamshell +420 720 107 480 info@cathyclamshell.cz